Bizi Yakından Tanıyın,

YAVUZ POLİSAJ A.Ş, 2006 senesinde polisaj sektöründe faaliyetine başlamıştır.
Gelişen teknoloji ile beraber POLİSAJ VE KAPLAMA alanında çalışmalarını arttırmıştır.

YAVUZ POLİSAJ A.Ş. 10 yıllık firma deneyimi ile tecrübeli, uzman kadrosuyla ürünlerin tasarım ve imalat aşamalarında en yüksek kaliteyi hedefleyerek ve estetik kriterlerine uygun olarak daha kısa sürede ve daha az maliyetle imalatını sağlayarak; gizliliğe önem veren yapısı, sürekli yenilik ve gelişim felsefesi, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat politikası ile ,koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizler için çalışmaktayız.

Ülkemizi  ilk defa POLİSAJ ALANINDA yurtdışında da temsil eden  YAVUZ POLİSAJ Türkmenistan Olimpiyat anıtları

RUSYA ABD konsolosluk projesi ile bunu devamlı hale getirmiş

İLK yerli ve milli savaş gemilerimiz BURGAZADA- KINALI ADA  projelerınde emek vermiştir.

Tüm sektörlerde önemli bir yeri olan Polisaj sektöründe vazgeçilmez olmayı hedefleyen YAVUZ POLİSAJ A.Ş. 14 yıldır yurt içi ve yurt dışı  kurumsal firmalara Polisaj hizmeti vermektedir.

Değişen Dünya ve Toplum Koşullarına da uyum sağlayarak TANK POLİSAJI, KAZAN PASLANMAZ POLİSAJI, REAKTÖR POLİSAJI ve İNOX POLİSAJI ( satine) YAT-GEMİ AKSESUARLARI  LOÇA GÖVDE POLİSAJI  VE HER NEVİ POLİSAJ İŞLEMLERİNDE yerel ve yurt dışı hizmet vermektedir.

YAVUZ POLİSAJ A.Ş. Fiyat, Kalite, Zamanlama anlayışından asla ödün vermeksizin, Müşteri Memnuniyetini her zaman ön planda tutarak büyümeye devam etmektedir.

 

Saygılarımızla

YAVUZ POLİSAJ A.Ş .